0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-36 %
Обичниот Лак Жените Станови Евтини Чевли Кина Лето Украсени Дами Розова Големина 34 Обувки Се Лизга На Големите Европски Пад На Превозот

Обичниот Лак Жените Станови Евтини Чевли Кина Лето Украсени Дами Розова Големина 34 Обувки Се Лизга На Големите Европски Пад На Превозот

DEN 1139.00
DEN 1778.88
Това е достапна

Количина на стоки


Горниот Материјал : ПВЦ
Обвивка Материјал : ПВЦ
Ние сме биле отстапување се во оваа индустрија за толку многу години, нашите defination нели е променет малку, ние се провери секој пар на чевли многу внимателно, за да бидете сигурни дека вашите чевли ќе биде во совршена состојба, ние сме вашиот мода наоѓање пријатели : )
Нашите чевли се Кинески големина, ако не го знаете вашиот Кинески големина, ве молиме изберете ја вашата големина врз основа на вашиот метри должина. Плаќањето ќе биде потврден во рок од 24 часа, 1-2 работни дена за копното, а потоа испрати.

Основните својства

Чевли Големина:
3, 4, 5, 6, 6.5, 7.5, 8.5, 9
Тип На Објект:
Станови
Одделот За Името:
Возрасни
Пети Форма:
Ѕиркаат Пети
Станови Тип:
D'orsay Станови
Горниот Материјал:
ПВЦ
Сезоната:
Лето
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Затворање Тип:
Лизга-На
Моден Елемент:
Пеперутка-јазол
Outsole Материјал:
ПВЦ
Повод:
Повик
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
lfy1731516261324
Обвивка Материјал:
ПВЦ
Insole Материјал:
ПВЦ
Бренд Име:
RPBDZKQO

Додатоци на производот