0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-49 %
Жените Часовници Челик Мрежа Хривнија Види Дами Рачни Часовници Кварц Креативни Забелешка Dial Аналоген Часовник Женски Relogio Feminino Luxo

Жените Часовници Челик Мрежа Хривнија Види Дами Рачни Часовници Кварц Креативни Забелешка Dial Аналоген Часовник Женски Relogio Feminino Luxo

DEN 378.00
DEN 742.08
Това е достапна

Количина на стоки


Бренд : Shiweibao
Види стил : Мода
Dial
Движење тип : Кварц види
Обликот на бирање : Круг
Дисплеј тип : Аналогни
Случај материјал : Алуминиумски
Бенд
Бендот материјали : челик
Затворач тип : Pin тока
Тежина и Големина
Dial дебелина : 1.0 cm
Dial дијаметар : 3.5 см
Производ големина (L x W x H) : 23.5 cm
бендот ширина appx 1.5 cm
Пакет : види+меур торба

Основните својства

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Случај Обликот:
Круг
Пол:
Жените
Стил:
Fashion & Неврзан
Број На Модел На:
моден жените види
Бендот Должина:
23.5 cm
Случај Дебелина:
10мм
Затворач Тип:
Тока
Бендот Ширина:
15mm
Случај Материјал:
Легура
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Движење:
Кварц
Бренд Име:
ШИ ВЕИ BAO
Dial Дијаметар:
35mm
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Dial Прозорец Материјал Тип:
Стакло
случај боја:
розово злато,сребро.

Додатоци на производот