0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-20 %
2018 Креативни Мермер Зглоб Види Жените Од Не ' Рѓосувачки Челик Бенд Секојдневен Кварц Види Луксузен Бренд Дами Зголеми Златни Часовници Relojes

2018 Креативни Мермер Зглоб Види Жените Од Не ' Рѓосувачки Челик Бенд Секојдневен Кварц Види Луксузен Бренд Дами Зголеми Златни Часовници Relojes

DEN 182.00
DEN 228.00
Това е достапна

Количина на стоки

2018 Креативни Мермер Зглоб Види Жените Од Не ' Рѓосувачки Челик Бенд Секојдневен Кварц Види Луксузен Бренд Дами Зголеми Златни Часовници Relojes
Answer : ___________________________ Note : (ве Молиме да ги прочитате пред цел) 1.Ако вашиот потврда дојде време, се уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се прошири и датум на испорака прв пат. 2.Ако по 60 дена си уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе рефундирање. 3.Ве молиме не го отворите спорови во рамките на 60days,се Надевам, ќе може да се разбере 4.Ако производот е скршен кога ќе примите, ве молиме контактирајте со нас одеднаш, ние ќе им даде на вашиот подобро решение.
100% сосема нов и висок квалитет. Добар избор за подарок. Пакет се Вклучени : 1* рачен часовник(не вклучуваат види кутија) 1* OPP Вреќа ве Молиме овозможи 1-2cm се разликува поради прирачник за мерење!Ви благодариме за вашето разбирање. Имајте на ум : Нема водоотпорен,ве молиме да не го носат кога ќе пливаат или допир со вода. Бидејќи проблемот на преземање на слики на светлината, ќе предизвика боја со вистински производ во боја проблеми, ако ум, но, исто така, се надевам Пријател внимателно направени наредби, ви благодариме !

Основните својства

Број На Модел На:
sb2030
Случај Обликот:
Круг
Функција:
Отпорен На Вода,Шок Отпорна,Целосно Календар
Dial Дијаметар:
40mm
Бренд Име:
McyKcy
Затворач Тип:
Тока
Стил:
Луксуз
Случај Материјал:
Легура
Бендот Ширина:
20mm
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Движење:
Кварц
Случај Дебелина:
0.68 mm
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Бендот Должина:
24cm
1:
bayan saatleri
2:
Kobiet zegarka
3:
horloge dames
4:
Висок квалитет

Додатоци на производот