0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
M4 x 6/ 8/ 10/ 12mm ДВОЈНО ШЕН 304 од не ' Рѓосувачки Челик Завртка со Цилиндри на Главата Внатрешна Хексагонални за EDM Машина Accessaries

M4 x 6/ 8/ 10/ 12mm ДВОЈНО ШЕН 304 од не ' Рѓосувачки Челик Завртка со Цилиндри на Главата Внатрешна Хексагонални за EDM Машина Accessaries

DEN 432.00
Това е достапна

Количина на стоки

М8 x 6/ 8/ 10/ 12mm ДВОЈНО ШЕН 304 од не ' Рѓосувачки Челик Завртка со Цилиндри на Главата Внатрешна Хексагонални за EDM Жица Машина за Сечење Accessaries
Ве молиме љубезно ве советуваме кој големина опција на погоре (едноставно оставете порака на пример : опција 01 ) ви се допаѓа да одберете кога ќе го поставите наредби за нас. Така што ќе може да се испрати вистинската точка за вас. Ви благодариме.
Други Завртка Спецификации можете да ги најдете во нашата продавница :
M3 x 6mm да 50mm;
M4 x 6mm да 60mm;
М5 x 6mm да 70mm;
M6 x 8мм да 100mm;
М8 x 12mm да 150mm.
Вашиот жица намали Машини имаат импресивен сет на карактеристики кои го прават работи и особено одржување на жица машина полесно од било кој друг. Како лидер во EDM технологија, имаме развиена комплетна палета на потрошен материјал изрично се дизајнирани за да го задржи на опремата во оптимална ефикасност.
За да го добиете најдоброто за вашиот EDM опрема, треба да биде со користење на најсоодветни, повеќето постојан висок квалитет на потрошен материјал за вашата апликација и вашата машина.
Ние сме EDM потрошен материјал специјалист дека може да се потпре на.
Контактирајте со нас Денес!
За да се добие најдобрата цена и најдобра услуга,ве молиме љубезно
комуницира со нас пред да ги купуваат производите.Добредојде!
Превозот : - ве Молиме внимание дека DHL е запирање, како на Aliexpress склад е известување. Ние ќе ве информира кога тој продолжува. - Ако одберете e-EMS, EMS, Fedex, UPS-от, ТНТ, ве молиме љубезно најдете линкови за дополнителни превозот цена, во нашата продавница и плати. Дозволете ни да знам дали на секое прашање. Ви благодариме. http : //www.aliexpress.com/store/product/Extra-Shipping-Cost-Shipping-Defference-for-1kg-or-less/518352_2035395289.html http : //www.aliexpress.com/store/product/Extra-Shipping-Cost-for-the-Balance-Weight-after-1 KG/518352_2035408567.html - Ако одберете CTR-ЗЕМЈИШТЕ ПИКАП, ве молиме имајте на ум дека вие треба да ги собереш вашата стока во превозот агент на канцеларијата на вашиот град. Ве молиме проверете со нас, за да видите дали постои канцеларија во вашиот град или каде е најблиската канцеларија за вас. - Ние не garantee време на испорака за сите меѓународни пратки се должи на разликите на Царинење време во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот стоки се проверуваат. - Превозот цена не вклучува никакви увозни давачки и даноци и дополнителни такси за оддалечени подрачја и другите. - Ве молиме да биде љубезно, истакна дека купувачите се одговорни за сите царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци и дополнителни давачки за увоз во вашата земја, ако ги има. Овие дополнителни давачки може да се наплати, кога испораката. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. - Ве молиме имајте на ум дека за испорака на руски со CTR-ЗЕМЈИШТЕ ПИКАП, превозот цена е во тек со должноста на вашиот Царински.

Основните својства

Состојба:
Нови
CNC или Не:
CNC
Број На Модел На:
M4
Потекло:
Кина(Копно)
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
сила:
4.8 одделение
Големина Опција #1:
M4 x 6mm
Големина Опција #2:
M4 x 8мм
Големина Опција #3:
M4 x 10мм
Големина Опција #4:
M4 x 12mm

Додатоци на производот