0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
T031 М8 x 30мм/ 40mm Heightening Хексагонални Нерѓосувачки Кап Завртки за EDM Жица Машина за Сечење Убодни Алатки Accessaries

T031 М8 x 30мм/ 40mm Heightening Хексагонални Нерѓосувачки Кап Завртки за EDM Жица Машина за Сечење Убодни Алатки Accessaries

DEN 1200.00
Това е достапна

Количина на стоки

T031 М8 x 30мм/ 40mm Heightening Хексагонални Нерѓосувачки Кап Завртки за EDM Жица Машина за Сечење Убодни Алатки Accessaries
Завртки во други спецификации можете да ги најдете во нашата продавница како што е подолу :
М8 x L20mm
М8 x L30mm
М8 x L40mm
М8 x L50mm
М8 x L60mm
М8 x L70mm
М8 x L80mm
М8 x L90mm
М8 x L100mm
М8 x L120mm
М8 x L150mm
М8 x L170mm
Вашиот жица намали Машини имаат импресивен сет на карактеристики кои го прават работи и особено одржување на жица машина полесно од било кој друг. Како лидер во EDM технологија, имаме развиена комплетна палета на потрошен материјал изрично се дизајнирани за да го задржи на опремата во оптимална ефикасност.
За да го добиете најдоброто за вашиот EDM опрема, треба да биде со користење на најсоодветни, повеќето постојан висок квалитет на потрошен материјал за вашата апликација и вашата машина.
Ние сме EDM потрошен материјал специјалист дека може да се потпре на.
Контактирајте со нас Денес!
За да се добие најдобрата цена и најдобра услуга,ве молиме љубезно
комуницира со нас пред да ги купуваат производите.Добредојде!
Превозот : - ве Молиме внимание дека DHL е запирање, како на Aliexpress склад е известување. Ние ќе ве информира кога тој продолжува. - Ако одберете e-EMS, EMS, Fedex, UPS-от, ТНТ, ве молиме љубезно најдете линкови за дополнителни превозот цена, во нашата продавница и плати. Дозволете ни да знам дали на секое прашање. Ви благодариме. http : //www.aliexpress.com/store/product/Extra-Shipping-Cost-Shipping-Defference-for-1kg-or-less/518352_2035395289.html http : //www.aliexpress.com/store/product/Extra-Shipping-Cost-for-the-Balance-Weight-after-1 KG/518352_2035408567.html - Ако одберете CTR-ЗЕМЈИШТЕ ПИКАП, ве молиме имајте на ум дека вие треба да ги собереш вашата стока во превозот агент на канцеларијата на вашиот град. Ве молиме проверете со нас, за да видите дали постои канцеларија во вашиот град или каде е најблиската канцеларија за вас. - Ние не garantee време на испорака за сите меѓународни пратки се должи на разликите на Царинење време во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот стоки се проверуваат. - Превозот цена не вклучува никакви увозни давачки и даноци и дополнителни такси за оддалечени подрачја и другите. - Ве молиме да биде љубезно, истакна дека купувачите се одговорни за сите царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци и дополнителни давачки за увоз во вашата земја, ако ги има. Овие дополнителни давачки може да се наплати, кога испораката. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. - Ве молиме имајте на ум дека за испорака на руски со CTR-ЗЕМЈИШТЕ ПИКАП, превозот цена е во тек со должноста на вашиот Царински.

Основните својства

Состојба:
Нови
CNC или Не:
CNC
Број На Модел На:
T031
Потекло:
Кина(Копно)
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Hesagon спротивни страни' далечина:
12mm
Провира:
M8
Должина(со исклучок на провира):
30мм, 40mm

Додатоци на производот