0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-36 %
Унисекс Живот Вест Пловењето Лебдат Спортови на Вода Животот Јакна + Свирче за Риболов Сурфање Отворено Кампување Опстанок Алатка

Унисекс Живот Вест Пловењето Лебдат Спортови на Вода Животот Јакна + Свирче за Риболов Сурфање Отворено Кампување Опстанок Алатка

DEN 414.00
DEN 646.56
Това е достапна

Количина на стоки


Маскирна Живот Вест Спортови на Вода Животот Јакна за Риболов Пловењето Лебдат Лебди Едрење
Маскирна Живот Вест Спортови на Вода Животот Јакна за Риболов Пловењето Лебдат Лебди Сурфање
========
Спецификации :
Пловни : >7.5 kg (погоден за луѓето помалку од 100kg)
Големина : една големина, прилагодлив (погоден 76-132cm/2.49-4.33" биста)
Материјал : 240 D полиестер оксфорд ткаенина
Пловни материјал : EPE
Применливи прилики : за џет ски, пловењето, вода, сурфање, едрење, сурфање на ветер, риболов, море гледање и други вода забава
1 x Живот Вест Спортови на Вода Јакна Живот
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата нарачка по истекот на 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Време На Испорака :
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА за вас. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. 1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ОБЈЕКТИ СО
ИСТЕЧЕ ГАРАНЦИЈАТА.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!

Основните својства

Бренд Име:
VKTECH
Отворено Активност:
Лебдат
Возраст:
>8 Години
Број На Модел На:
катастрофа спасување вест
Применливи Луѓе:
Мажи
Материјал:
240D Полиестер Оксфорд Ткаенина
Пловни материјал:
EPE
Пловни:
Над 7.5 kg
Големина:
76-132cm/2.49-4.33 bust (Adjustable )
боја:
Маскирна

Додатоци на производот