0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-27 %
6 компјутери/Пакет UHOO 6340-43 Водоотпорен Магнетни Име Tag Name Значка Носителот Работа ID Име Плоча за Банката, Хотел, Училиштето, работното

6 компјутери/Пакет UHOO 6340-43 Водоотпорен Магнетни Име Tag Name Значка Носителот Работа ID Име Плоча за Банката, Хотел, Училиштето, работното

DEN 602.00
DEN 824.64
Това е достапна

Количина на стоки


wy-приклучок-start
Жешка Стока
$13.80 $20.6
$14.42 $21.85
$13.85 $18.23
$15.91 $22.1
$53.87 $81.62
$2.25 $2.92
$0.84 $1.28
$1.94 $2.52
wy-приклучок-крај
Карактеристики : Класичен Дизајн со Висок квалитет на животната средина материјал Лесна инсталација со магнетни назад Погоден paper size : 6340-60*20mm;6341-70*25mm;6343-75*30мм Прифати трговија на Големо и Обичај логото печатење

Основните својства

Бренд Име:
UHOO
Број На Модел На:
6340 6341 6343
Тип:
значка на носителот
Материјал:
ABS Магнетно
Трговија на големо:
на располагање
Пакетот Вклучува:
6 парчиња
Paper Size :
6340-60*20mm;6341-70*25mm;6343-75*30мм
прилагодено лого за печатење:
на располагање

Додатоци на производот